Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3649
Stary 12.02.2011, 17:41
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
ludzie spokojnie,widze same orgazmy na forum, a Bate odpuściło bo grają ważny mecz niedługo w LE
Spoko, skonczy sie 2:3, albo 2:4 i wszystko wroci do normy (czyt. "Maskaant wyp***, Stan ch*** ")
Odpowiedz cytując