szprotson napisał(a):

|
jakbysmy zrobili takie wyniki jakie teraz Polonia Warszawa,to pewnie forum by z podniety padło.
|
Nie zrobiliśmy, tylko dostaliśmy wpierdól od trzech norweskich drużyn. Po 0-8 w trzech meczach trudno się dziwić, że jest radość po tym jak coś wreszcie strzeliliśmy. Tym bardziej po stracie naszego jedynego dotąd napastnika...