Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3646
Stary 12.02.2011, 17:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jakbysmy zrobili takie wyniki jakie teraz Polonia Warszawa,to pewnie forum by z podniety padło.
Nie zrobiliśmy, tylko dostaliśmy wpierdól od trzech norweskich drużyn. Po 0-8 w trzech meczach trudno się dziwić, że jest radość po tym jak coś wreszcie strzeliliśmy. Tym bardziej po stracie naszego jedynego dotąd napastnika...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując