Panowie LM nasza
co na to onet ,wyrocznia naszej formy

trzeba szykowac juz autokar na swieto na rynku w maju,czy jedak bedzie spadek ?
cieszą narazie bramki nie nie zgodzie sie ze to jakies Bate ,tylko uczestnik kolejnej Rundy LE,gdzie mysmy odpadli w kwalifikacjach.