Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3644
Stary 12.02.2011, 17:36
Panowie LM nasza

co na to onet ,wyrocznia naszej formy trzeba szykowac juz autokar na swieto na rynku w maju,czy jedak bedzie spadek ?

cieszą narazie bramki nie nie zgodzie sie ze to jakies Bate ,tylko uczestnik kolejnej Rundy LE,gdzie mysmy odpadli w kwalifikacjach.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując