Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3637
Stary 12.02.2011, 17:29
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ale euforia. Ten wynik mówi mi tyle samo co porażki z Norwegami. Czyli g... bardzo mało. Sparing to taki cieższy trening. Czy przegrywamy czy wygrywamy nie ma dużego przełożenia na wyniki w lidze.
Niech przeciwczą jakieś schematy, które im trener każe grać i tyle.
Masz racje że gówno Nam to mówi.. wiadomo bramki Wisły zawsze cieszą.
Należy miec też na uwadze to że BATE gra w czwartek w lidze europejskiej.. dlatego wątpliwe jest żeby wkładali cały swój wysiłek w ten mecz.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując