tofik napisał(a):

Ale euforia. Ten wynik mówi mi tyle samo co porażki z Norwegami. Czyli g... bardzo mało. Sparing to taki cieższy trening. Czy przegrywamy czy wygrywamy nie ma dużego przełożenia na wyniki w lidze.
Niech przeciwczą jakieś schematy, które im trener każe grać i tyle.
|
Masz racje że gówno Nam to mówi.. wiadomo bramki Wisły zawsze cieszą.
Należy miec też na uwadze to że BATE gra w czwartek w lidze europejskiej.. dlatego wątpliwe jest żeby wkładali cały swój wysiłek w ten mecz.