Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3625
Stary 12.02.2011, 17:24
Ale euforia. Ten wynik mówi mi tyle samo co porażki z Norwegami. Czyli g... bardzo mało. Sparing to taki cieższy trening. Czy przegrywamy czy wygrywamy nie ma dużego przełożenia na wyniki w lidze.
Niech przeciwczą jakieś schematy, które im trener każe grać i tyle.
..
Odpowiedz cytując