|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline
|
#3620

12.02.2011, 17:22
|
Cytat:
Bear Grylls napisał(a):
I teraz proszę państwa widzimy nagły wybuch radości fanów krakowskiej Wisły, którzy po porażkach z norweskimi drużynami wieszali psy na drużynie, trenerze, a nawet na prezesie tego klubu.
|
Czyli co, LM nasza?
|
|