Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3620
Stary 12.02.2011, 17:22
Cytat:
Bear Grylls napisał(a):
I teraz proszę państwa widzimy nagły wybuch radości fanów krakowskiej Wisły, którzy po porażkach z norweskimi drużynami wieszali psy na drużynie, trenerze, a nawet na prezesie tego klubu.
Czyli co, LM nasza?
Odpowiedz cytując