Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5279
Stary 12.02.2011, 17:15
Był taki Po pierwszym meczu z Polonią Bytom co strzelił bramkę myślałem że będzie dobry zawodnik. Pawełek puścił ostatecznie 3 bramki a jego drużyna przegrała 3:2. Co ciekawe dwie bramki strzelił Robak.
Odpowiedz cytując