Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3593
Stary 12.02.2011, 17:07
Słaba ta relacja tekstowa

'26
Rzut wolny dla Wisły z lewego boku pola karnego BATE

i nic dalej, domyśl sie czy jebnął w trybuny, czy podawał

Edit:
Pareiko gra z koszulką bez numeru
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 12.02.2011 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując