Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20746
Stary 12.02.2011, 16:15
impreza napisał(a):Wyświetl post
Mam taki sam i jest tam reset, nie raz z niego korzystałem.
Polecam szpilkę albo spinacz i wciśnięcie guzika na około 5 sekund z tyłu i konfigurację od początku.
http://tinypic.com/view.php?pic=2rzbgr6&s=7
haha, rzeczywiście jest . Taka mała dziurka, że nie widziałem jej.

Problem może być z konfiguracją, bo kiedyś robił mi to informatyk, bo ja noga jestem w tych sprawach. Ale spróbować nie zaszkodzi.

Dzięki panowie !


===

Chciałbym kupić telefon komórkowy OBOWIĄZKOWO BEZ SYMBIANA !

Zastanawiam się nad motorolami z androidem, np. flipout - ale jednak ma za małe klawisze, więc co radzicie ?

Moje wymagania co do tel:

- wi-fi
- aparat przynajmniej te 3 mpixelie, aczkolwiek może być więcej
- kalendarz ( może i to standard w komórkach teraz, ale nie wiem jak na androidzie to wygląda )
- mp3
- możliwość wgrania darmowej nawigacji !

i to wszystko. Bo czego chcieć więcej ?

Cena - i tak bym brał telefon w jakimś mixie, ale nie więcej niż powiedzmy 500 zł nie chciałbym wydać.
Powód: pytanie o telefonon
Ostatnio edytowane przez nbp : 12.02.2011 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując