impreza napisał(a):

haha, rzeczywiście jest

. Taka mała dziurka, że nie widziałem jej.
Problem może być z konfiguracją, bo kiedyś robił mi to informatyk, bo ja noga jestem w tych sprawach. Ale spróbować nie zaszkodzi.
Dzięki panowie !
===
Chciałbym kupić telefon komórkowy OBOWIĄZKOWO BEZ SYMBIANA !
Zastanawiam się nad motorolami z androidem, np. flipout - ale jednak ma za małe klawisze, więc co radzicie ?
Moje wymagania co do tel:
- wi-fi
- aparat przynajmniej te 3 mpixelie, aczkolwiek może być więcej
- kalendarz ( może i to standard w komórkach teraz, ale nie wiem jak na androidzie to wygląda )
- mp3
- możliwość wgrania darmowej nawigacji !
i to wszystko. Bo czego chcieć więcej ?
Cena - i tak bym brał telefon w jakimś mixie, ale nie więcej niż powiedzmy 500 zł nie chciałbym wydać.