nbp napisał(a):

|
@ Rybka - ten model nie ma przycisku restart heh. Odpinałem kable, resetowałem i modem dialogu i bawiłem się tym d-linkiem...i nic
|
Mam taki sam i jest tam reset, nie raz z niego korzystałem.
Polecam szpilkę albo spinacz i wciśnięcie guzika na około 5 sekund z tyłu i konfigurację od początku.
http://tinypic.com/view.php?pic=2rzbgr6&s=7