Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20745
Stary 12.02.2011, 16:04
nbp napisał(a):Wyświetl post
@ Rybka - ten model nie ma przycisku restart heh. Odpinałem kable, resetowałem i modem dialogu i bawiłem się tym d-linkiem...i nic
Mam taki sam i jest tam reset, nie raz z niego korzystałem.
Polecam szpilkę albo spinacz i wciśnięcie guzika na około 5 sekund z tyłu i konfigurację od początku.
http://tinypic.com/view.php?pic=2rzbgr6&s=7
Odpowiedz cytując