Karherop napisał(a):

Znam lepsze sposoby inwestycji , poza tym opieram się tylko na domysłach i przypuszczeniach . Piłka jest za bardzo nieprzewidywalna .
Jaga moim zdaniem straciła jednego z najlepszych zawodników ekstraklasy , a praktycznie najlepszego swojego zespołu . Nie widzę w ich transerwach zawodnika który by od zaraz go zastąpił .
|
Jest jeszcze Kupisz i Essomba. Dla przypomnienia ich dwójkowa akcja z Zagłębiem.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...isz__2_0_.html