Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8027
Stary 12.02.2011, 15:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Znam lepsze sposoby inwestycji , poza tym opieram się tylko na domysłach i przypuszczeniach . Piłka jest za bardzo nieprzewidywalna .



Jaga moim zdaniem straciła jednego z najlepszych zawodników ekstraklasy , a praktycznie najlepszego swojego zespołu . Nie widzę w ich transerwach zawodnika który by od zaraz go zastąpił .
Jest jeszcze Kupisz i Essomba. Dla przypomnienia ich dwójkowa akcja z Zagłębiem.

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...isz__2_0_.html
Odpowiedz cytując