Prawdziwa gratka dla sympatyków Pogoni Lwów! Już niebawem rusza sprzedaż szaliko-koszulek naszego klubu. Wszystkich zainteresowanych kupnem koszulki zapraszamy na forum Pogoni Lwów (
http://pogonlwow.fora.pl/) oraz profil Pogoni na FB (
http://www.facebook.com/pages/Pogon-...74130272598509). Przy okazji zapraszamy do współpracy osoby chętne przy projektowaniu kolejnych gadżetów. Każdy pomysł jest na wagę złota.
