Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8026
Stary 12.02.2011, 15:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wow. Z minuty na minutę.
Bez przesady. Kilka-kilkanaście lat temu może tak, ale teraz, kiedy poziom rodzimych piłkarzy sięgnął dna?
Na chwilę obecną Frankowski to pewniejsza firma niż Genkov, o reszcie naszych napastników nie wspominając. Smutno wygląda takie szukanie na siłę pociechy - trzeba być przygotowanym na to, że Jagiellonia za darmo mistrzostwa nie "odda".
Szukanie pociechy na siłe? Oddawanie mistrzostwa przez Jagiellonie ? Ale komu

E:wolfy to Ty zasugerowales ze Jaga komus mistrza ooda...Ja zapytalem kogo Ty masz na mysli, a ty bawisz sie we wróżbite mariana czy jak mu tam...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.02.2011 o godz. 16:29.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując