Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11697
Stary 12.02.2011, 15:41
orzeu napisał(a):Wyświetl post
To sobie zobacz co troll napisal ale pozniej skasowal bo chyba sie skapnal tym razem wyjatkowo ze pisze bez sensu:


Ja do niego o tym zeby rozroznil wiadomosc od komentarza a ten myslac ze ma potwierdzenie swoich slow wkleja komentarz. Czy on sie nadaje do jakiejkolwiek dyskusji? Czy ktokolwiek ucierpi na jego nieobecnosci tutaj?
Na razie nikogo nie wyrzucam, moze sie zastanowi choc raz nastepnym razem zanim cos wrzuci. Jak nie, ostrzezen juz bylo kilka.
Skasowałem bo stwierdzilem ze mam gdzies polemike z toba na temat czy cos jest komentarzem czy newsem i czy wydac nakaz to oznacza to samo co wydac polecenie lub wydac dyspozycje , pozatym wiadomo o co chodzi o czym napisal juz wyzej 1q2 ,jedni moga pisac co chca a drugich moderator uwaza za trolow i idiotow