Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20744
Stary 12.02.2011, 15:37
@ Rybka - ten model nie ma przycisku restart heh. Odpinałem kable, resetowałem i modem dialogu i bawiłem się tym d-linkiem...i nic

Karty sieciowe na kompach mam sprawne, problem jest z tą srebrną skrzynką ;-/.

Gwarancja ? Panowie, jakieś 2 lata go mam, jakbym ją znalazł - to i tak pewnie jest po czasie.

No nic, dzięki za pomoc - ale będę wzywał magika . Okazuje się że ten model ma tendencję do tego, że sam sobie przywraca ustawienia fabryczne.

Więc trzeba go od nowa ustawiać.


pzdr
Odpowiedz cytując