|
@ Rybka - ten model nie ma przycisku restart heh. Odpinałem kable, resetowałem i modem dialogu i bawiłem się tym d-linkiem...i nic
Karty sieciowe na kompach mam sprawne, problem jest z tą srebrną skrzynką ;-/.
Gwarancja ? Panowie, jakieś 2 lata go mam, jakbym ją znalazł - to i tak pewnie jest po czasie.
No nic, dzięki za pomoc - ale będę wzywał magika . Okazuje się że ten model ma tendencję do tego, że sam sobie przywraca ustawienia fabryczne.
Więc trzeba go od nowa ustawiać.
pzdr
|