Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8020
Stary 12.02.2011, 14:03
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Teraz weź Twoją całą wypłatę i zagraj to u jakiegoś buka. W maju będziesz bogaty. Powodzenia
Znam lepsze sposoby inwestycji , poza tym opieram się tylko na domysłach i przypuszczeniach . Piłka jest za bardzo nieprzewidywalna .


sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli w Wiśle transfery na plus to w Jagiellonii tym bardziej.Wisła tylko wypełniła braki na pozycjach, na których straciła zawodników..
Wisła nie tylko wypełniła braki , ale wzmocnila swój skład . Melikson i Sivakow przyszli niejako na niczyje zastępstwo , tylko jako ostra konkurencja dla Jirsaka , Garguły i Bukhariego .

Jaga moim zdaniem straciła jednego z najlepszych zawodników ekstraklasy , a praktycznie najlepszego swojego zespołu . Nie widzę w ich transerwach zawodnika który by od zaraz go zastąpił .
Teoretycznie za takiego można też uznać Pawła Brożka , jednek ten od 2 lat wydawał się zawodnikiem wypalonym , poza tym Genkov przychodzi z lepszymi statystykiam jesiennymi ( 13 spotkań - 11 bramek ) niż Paweł .
Odpowiedz cytując