4fan_player napisał(a):

Teraz weź Twoją całą wypłatę i zagraj to u jakiegoś buka. W maju będziesz bogaty. Powodzenia
|
Znam lepsze sposoby inwestycji , poza tym opieram się tylko na domysłach i przypuszczeniach . Piłka jest za bardzo nieprzewidywalna .
sessegnon napisał(a):

|
Jeżeli w Wiśle transfery na plus to w Jagiellonii tym bardziej.Wisła tylko wypełniła braki na pozycjach, na których straciła zawodników..
|
Wisła nie tylko wypełniła braki , ale wzmocnila swój skład . Melikson i Sivakow przyszli niejako na niczyje zastępstwo , tylko jako ostra konkurencja dla Jirsaka , Garguły i Bukhariego .
Jaga moim zdaniem straciła jednego z najlepszych zawodników ekstraklasy , a praktycznie najlepszego swojego zespołu . Nie widzę w ich transerwach zawodnika który by od zaraz go zastąpił .
Teoretycznie za takiego można też uznać Pawła Brożka , jednek ten od 2 lat wydawał się zawodnikiem wypalonym , poza tym Genkov przychodzi z lepszymi statystykiam jesiennymi ( 13 spotkań - 11 bramek ) niż Paweł .