Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1892
Stary 12.02.2011, 14:01
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy
A co jesli ktoś się nie zgadza być na takim zdjęciu? Przecież jakby coś takiego na Wiśle zrobili na młynie to by nie było tak wesoło
Odpowiedz cytując