Karherop napisał(a):

Jagiellonia ( 30 pkt )
odszedł Grociski , przyszli co najwyżej utalentowani zawodnicy z południa ( wschodu ) Europy . Jestem zdania że jednego świetnego zawodnika nie zastąpimy 4 co najwyżej dobrymi dobrymi . Oni nie zrobią różnicy taką jaką robił Grosicki na boisku . Transfery na minus
Wisła Kraków ( 27 pkt )
z 4 osłabień jakie doznała Wisła , najdotkliwsza wydaje się strata Pawła Brożka . Genkov który jest piłkarzem podobnej klasy jednak stawia przed nami duży znak zapytania . Jego aklimatyzacaj może długo potrwać .
Wisła dokonała 5 dobrych transferów , praktycznie wszyscy piłkarze wskakują z miejsca do podstawowego składu , więc przypuszczam że w wielu pierwszych meczach rundy możemy dołować , ale z kazdym meczem będzie lepiej . Ogól transferów zapisuję na plus
[I][B]
|
Jeżeli w Wiśle transfery na plus to w Jagiellonii tym bardziej.Wisła tylko wypełniła braki na pozycjach, na których straciła zawodników.Jaga natomiast co prawda sprzedała Grosickiego, ale za pieniądze, które dostała za jego transfer sprowadziła reprezentanta Czarnogóry(Pejović), reprezentanta Armenii(Arzumanian-48 meczów w kadrze), reprezentanta młodzieżówki Czarnogóry(Seratlić) i Grzelaka.
Mimo wszystko dla mnie +.