Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#890
Stary 12.02.2011, 13:03
Fokus był zajebisty jak był młodym gnojem.Po paktofonikach i pijanych na chwile młody chudy fokus zniknał i potem pojawił sie gruby zmanierowany Fokus którego teksty flow i bity byly naprawde ciezkie.
w mojej opinii z małolata smigajacego po ośce zmienił sie w grubasa siedzacego na fotelu z przepaloną głowa.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując