Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.02.2011, 11:58
Amen.

Niech do.......ą po 3 stówki na młyn i też będziesz szczęśliwy. pójdziesz do 4 pracy żeby zarobić i dać Basałajowi.
A to 15zł jest na 5000tys miejsc i to zniżkowych więc się tak nie podniecaj.
Odkąd pamiętam ZAWSZE stali karnetowcy mieli zniżkę (a trochę już tych karnetów uzbierałem) a teraz przyszedł czas że dla klubu (i widzę że dla Ciebie) ważniejszy jest ktoś kto przyjdzie tylko na jedną rundę a na jesień już chodził nie będzie bo przecież zima.
Napisałeś: będą wspierać Wisłę w momencie przełomowym dla jej historii, kiedy musimy się oprzeć "modzie na Poznań".
Ta moda właśnie do nas trafiła w postaci cen.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując