|
odpowiedź na FB naszego klubu: "Wisła Kraków
Łukasz, nikt nie jest traktowany gorzej. Ceny są atrakcyjne, do tego są zniżki. Tyle na ten temat. Dziękujemy."
Na zadane pytanie dlaczego nie ma zniżek dla stałych kibiców. Pełna profesjonalizmu i szacunku. Oby tak dalej.
( nie była ona skierowana do mnie jednak jest ogólnie dostępna)
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|