Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2327
Stary 12.02.2011, 10:02
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
oni piłkarzy pozyskiwali w lecie
lepiej się wstrzymać z oceną do końca sezonu... bo na razie mama po tyle samo punktów
No właśnie.

Widzę, że tu szydera jakbyśmy mieli nad nimi 15pkt przewagi. A różnie może być. Melikson może okazać się drugim Jirsakiem, Genkow Christowem i to Beret będzie się z nas śmiał.

Zluzujcie Panowie, bo życie nie za taką napinkę dawało pstryczka w nos. Jak to mówią, liga zweryfikuje wszystko i wszystkich.

edit: tofik, nie pisałem konkretnie o Tobie. Wszystko ze mną okej. Dzięki za troskę.
Ostatnio edytowane przez Proud : 12.02.2011 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując