szczebrzeszcz napisał(a):

oni piłkarzy pozyskiwali w lecie
lepiej się wstrzymać z oceną do końca sezonu... bo na razie mama po tyle samo punktów
|
No właśnie.
Widzę, że tu szydera jakbyśmy mieli nad nimi 15pkt przewagi. A różnie może być. Melikson może okazać się drugim Jirsakiem, Genkow Christowem i to Beret będzie się z nas śmiał.
Zluzujcie Panowie, bo życie nie za taką napinkę dawało pstryczka w nos. Jak to mówią, liga zweryfikuje wszystko i wszystkich.
edit: tofik, nie pisałem konkretnie o Tobie. Wszystko ze mną okej. Dzięki za troskę.