orzeu napisał(a):

|
Masz czas do jutra na udowodnienie słowa "nakazał". Jak nie znajdziesz to skonczy sie twoje trollowanie w tym temacie z zyskiem dla wszystkich.
|
Szkoda że nie jesteś taki żwawy w wyłapywaniu ludzi z drugiej strony, piszących kompletne bzdury...już pomijam to że można sobie na legalu lżyć z ponoć demokratycznie(bądź jak mówią inni - przez manipulacje i przypadek) wybranych władz.
Żeby nie było, nie licze na wiele ale przynajmniej nie rób cyrków.Jesteś dobrym moderatorem ale przyjmij do wiadomości że temat polityczny jest na FORUM WISŁY tematem pobocznym i jak ktoś wg Ciebie pisze bzdury , to na prawdę wystarczy to jak mu to uzmysłowisz.