Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11693
Stary 11.02.2011, 23:37
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Masz czas do jutra na udowodnienie słowa "nakazał". Jak nie znajdziesz to skonczy sie twoje trollowanie w tym temacie z zyskiem dla wszystkich.
Szkoda że nie jesteś taki żwawy w wyłapywaniu ludzi z drugiej strony, piszących kompletne bzdury...już pomijam to że można sobie na legalu lżyć z ponoć demokratycznie(bądź jak mówią inni - przez manipulacje i przypadek) wybranych władz.

Żeby nie było, nie licze na wiele ale przynajmniej nie rób cyrków.Jesteś dobrym moderatorem ale przyjmij do wiadomości że temat polityczny jest na FORUM WISŁY tematem pobocznym i jak ktoś wg Ciebie pisze bzdury , to na prawdę wystarczy to jak mu to uzmysłowisz.
94 - Allah Akbar!!