|
A tymczasem między konfliktem Skorzy z Jóźwiakiem, do stołecznego zespołu Legii trafił Dejan Kelhar. Wojskowi ustalili warunki 2,5-letniego kontraktu. 27-letni słoweński obrońca podpisze go po powrocie drużyny z obozu w Hiszpanii. Co ciekawe zawodnik już dziś zagrał pełne 90 min w przegranym przez legionistów sparingu z beniaminkiem rosyjskiej ekstraklasy Kubaniem Krasnodar, którego trenerem jest...Dan Petrescu. Słoweniec przyjdzie za darmo. Jeszcze jesienią grał w belgijskim pierwszoligowcu Cercle Brugge. Przez dwa lata był podstawowym stoperem, ale jesienią popsuły się jego stosunki z trenerem. Dejan pokłócił się z nim. Kelhar jest pierwszym piłkarzem, który zimą trafił do Legii. Wcześniej warszawiacy podpisali obowiązującą od lata umowę z pomocnikiem GKS Bełchatów Januszem Golem, ale nie porozumieli się w sprawie wykupu piłkarza w trakcie zimowego okienka transferowego.
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|