Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20740
Stary 11.02.2011, 21:29
krzysiek92 napisał(a):Wyświetl post
operator (tel komórkowa) oferuje mi 1gb transferu za free jak to wygląda w praktyce, opłaca się? czy lepiej wziąć no 250mb plus np sms'y?
tak na potrzeby tel..
1 gb ? zdecydowanie za dużo jak na komórkę.

Większość serwisów internetowych jest przystosowana do otwierania w komórce - np. mini.wp.pl

Wszystko to samo co na ' normalnej ' wirtualnej polsce, ale zdecydowanie mniej pobiera kb, strona nie rozjeżdża się i szybciej się ładuje.

Weź 250 mb + esy


====

pytanie ode mnie;

Mam Routera D-linka 524, nagle przestał działać. Na laptopie, stacjonarnym czy na komórce nie wykrywa w ogóle tej sieci mojej.

Co zrobić ?
Kupić nowy ?

Odpowiedz cytując