krzysiek92 napisał(a):

operator (tel komórkowa) oferuje mi 1gb transferu za free jak to wygląda w praktyce, opłaca się? czy lepiej wziąć no 250mb plus np sms'y?
tak na potrzeby tel..
|
1 gb ? zdecydowanie za dużo jak na komórkę.
Większość serwisów internetowych jest przystosowana do otwierania w komórce - np. mini.wp.pl
Wszystko to samo co na ' normalnej ' wirtualnej polsce, ale zdecydowanie mniej pobiera kb, strona nie rozjeżdża się i szybciej się ładuje.
Weź 250 mb + esy
====
pytanie ode mnie;
Mam Routera D-linka 524, nagle przestał działać. Na laptopie, stacjonarnym czy na komórce nie wykrywa w ogóle tej sieci mojej.
Co zrobić

?
Kupić nowy ?