Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1889
Stary 11.02.2011, 21:27
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...bc3c&_ticrsn=3

No to mają problem ze stadionem w Poznaniu.
Być może jestem zakompleksionym bucem i burakiem ale każda kolejna wiadomość n/t poznańskiego stadionu wywołuje u mnie lekki uśmiech politowania.
Trybuny im sie nie zeszły i mają jedyny w Polsce narożnik na rusztowaniu, nowa trybuna przeciekała powodując odpadanie farby w pomieszczeniach, trawa z biologicznych procesów zalicza tylko gnicie, a teraz kolejne wieści o niedoróbach.

Za to napinanie się o pierwszym stadionie gotowym na Euro i bilboardy "a nam już trawa rośnie" należy im sie taki prztyczek w ucho
Co nie zmienia faktu, że skandalem jest iż stadion za 700mln publicznych złotych ma tyle ogromnych błędów projektowych i ktoś powinien za to poważnie beknąć.
Ostatnio edytowane przez Cichy : 11.02.2011 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując