ToTylkoJa napisał(a):

Być może jestem zakompleksionym bucem i burakiem

ale każda kolejna wiadomość n/t poznańskiego stadionu wywołuje u mnie lekki uśmiech politowania.
Trybuny im sie nie zeszły i mają jedyny w Polsce narożnik na rusztowaniu, nowa trybuna przeciekała powodując odpadanie farby w pomieszczeniach, trawa z biologicznych procesów zalicza tylko gnicie, a teraz kolejne wieści o niedoróbach.
Za to napinanie się o pierwszym stadionie gotowym na Euro i bilboardy "a nam już trawa rośnie" należy im sie taki prztyczek w ucho

Co nie zmienia faktu, że skandalem jest iż stadion za 700mln publicznych złotych ma tyle ogromnych błędów projektowych i ktoś powinien za to poważnie beknąć.