|
Mam Router D-Link, jest z nim problem - bo nie przesyła sygnału, świecą się następujące diody;
- Power
- Status ( mruga )
- WAN ( wyłączony, bo ten kabel mam teraz podpięty do pc )
- WLAN ( bardzo szybko mruga )
a diody z cyframi 1, 2,3,4 - nie świecą.
Czy muszę kupić nowy router ?
Jeśli chodzi o net, to w dialogu działa bez problemu z kabla, ale chodzi o bezprzewodowy po prostu...żeby działało jak dawniej.
|