Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 11.02.2011, 21:15
Mam Router D-Link, jest z nim problem - bo nie przesyła sygnału, świecą się następujące diody;

- Power
- Status ( mruga )
- WAN ( wyłączony, bo ten kabel mam teraz podpięty do pc )
- WLAN ( bardzo szybko mruga )

a diody z cyframi 1, 2,3,4 - nie świecą.


Czy muszę kupić nowy router ?

Jeśli chodzi o net, to w dialogu działa bez problemu z kabla, ale chodzi o bezprzewodowy po prostu...żeby działało jak dawniej.
Odpowiedz cytując