fialo napisał(a):

Kartę wyrobiłem, karnet kupiłem, aż szkoda, że to trwa wszystko tak szybko, nie można nawet dobrej bajery przykręcić z kasjerką
|
Najlepsze transfery tej rundy IMHO

Jeszcze brakuje tylko prezes Warty jako szefa marketingu
Ale rzeczywiście wszystko sprawnie i szybciutko.