Proud napisał(a):

http://galeria.trojmiasto.pl/Stadion...ku-n45465.html
Mam nadzieję, że nasi piłkarze ładne ligowe otwarcie im zafundują
Swoją drogą, bardzo przyjemny stadion. Gdyby nie śmieszny dach i jego słupy nośne, byłby moim zdaniem świetny, jak na potrzeny Arki i Bałtyku.
I tak wyżej sklasyfikowałbym go niż Kielecki. Zaraz za Lubinem.
|
Tak z 0:5 potraktuję z uśmiechem
A stadion idealny. Nie wiem ile kosztował ale bez bajerów udziwnień, na głowę będzie mniej padało, krzesełka są, kible jakieś pewnie też ludzkie w miarę zrobili. Jak to kosztowało do 70 mln zł to super... Widzę jednak że kosztowało 80 mln. Nie no nie jest źle. te 10 mln przesadzone, ale spoko. 15 tyś miejsc.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.