Incognito2192 napisał(a):

|
To w słabszej od nas Polonii się nie przebił i nie zaskoczył, to my mielibysmy dawać mu szansę? Małecki nie jest wirtuozem - wiem. A Gołębiewski jest od niego i starszy i słabszy. Ot zwykły przeciętny kopacz jak inny Grzegorzewski, Moskała czy Paluchowski.
|
Może się nie przebił bo był słabszy, a może Wojciechowski stwierdził, że skoro dał za Sobiecha bańkę Euro to on ma grać, a Smolarek ma grać by przyciągać kibiców na stadion. Patrząc po wybrykach J.W. jest to jak najbardziej prawdopodobne.