Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11686
Stary 11.02.2011, 19:02
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego nakazał dziekanom wytypować do udziału w pielgrzymce do Smoleńska przedstawiciela z każdego wydziału uczelni.

10 kwietnia wyjazd do Smoleńska organizuje działające przy kurii wrocławskie Radio Rodzina. Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Marek Bojarski rozesłał do dziekanów pismo w tej sprawie, w którym nakazuje wytypowanie do udziału w pielgrzymce jednego przedstawiciela danego wydziału.

Cytowani przez gazetę dziekani wydziałów nie mają zamiaru podporządkować się tej decyzji. Argumentują, że uczelnia jest instytucją neutralną światopoglądowo, a wyjazd ma charakter religijny.


W PRLu byly obowiazkowe Marsze 1 maja ,no ale zamieniliśmy czerwonych na czarnych ,wiec beda teraz obowiazkowe pielgrzymki..
Masz czas do jutra na udowodnienie słowa "nakazał". Jak nie znajdziesz to skonczy sie twoje trollowanie w tym temacie z zyskiem dla wszystkich.
WISŁA PANY !!