Arapaho napisał(a):

|
U mojego szwagra w salonie Peugeota jego szef wytypował ostatnio 3 osoby ( po jednej z każdego działu) do wyjazdu na spotkanie grupy Peugeot w Warszawie. Skandal!!!! Jak można narzucać ludziom wyjazdy. A chcieli jechać na narty w Dolomity.Liberum Veto! Jakiś szef będzie im rozkazywał...
|
to byl żart z Twojej strony?przynajmniej mam taka nadzieję.