Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11685
Stary 11.02.2011, 18:51
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
U mojego szwagra w salonie Peugeota jego szef wytypował ostatnio 3 osoby ( po jednej z każdego działu) do wyjazdu na spotkanie grupy Peugeot w Warszawie. Skandal!!!! Jak można narzucać ludziom wyjazdy. A chcieli jechać na narty w Dolomity.Liberum Veto! Jakiś szef będzie im rozkazywał...
to byl żart z Twojej strony?przynajmniej mam taka nadzieję.
dziękuję za uwagę