Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43614
Stary 11.02.2011, 18:11
Może i tak. Ale jak popytac kibiców tych klubów, to różnica w ocenie jest spora na korzyść nowych nabytków.
Wracając np do Bułgara Chrstowa. Wg fanów Levskiego Christow to był cienias i od razu mówili, ze to żaden dobry piłkarz. Byli zaskoczeni, ze idzie do Wisły Kraków i pisali czego u nas szuka.

Co innego Genkov, Bułgarzy go bardzo chwalą i wierzą, ze strzeli wiele goli dla Wisły.
To samo Melikson, ten to wręcz Bóg dla kibiców Hapoelu BS i dla nich jest najlepszy.
Kew Jaliens również dobra opinia w kraju. Bez fajerwerków, ale nie jadą po nim, że słaby. A w Holandii uwierzcie mi maja taki przegląd talentów, że mogą być mocno krytyczni.
Wszystkie te no name Jovanicie, Bunzy, Riosy wyglądają baaardzo blado przy nazwiskach jakie nas wzmocniły w tym oknie transferowym. Jak nie wypalą trudno, tego nikt nie mógłby przewidzieć. Ale robota przez dyr sportowego i skałtów była zrobiona porządnie i oby jak najdłużej Stan odpowiadał za poziom sportowy. Z nim nie zginiemy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.02.2011 o godz. 18:18.
..
Odpowiedz cytując