http://galeria.trojmiasto.pl/Stadion...ku-n45465.html
Mam nadzieję, że nasi piłkarze ładne ligowe otwarcie im zafundują
Swoją drogą, bardzo przyjemny stadion. Gdyby nie śmieszny dach i jego słupy nośne, byłby moim zdaniem świetny, jak na potrzeny Arki i Bałtyku.
I tak wyżej sklasyfikowałbym go niż Kielecki. Zaraz za Lubinem.