Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1885
Stary 11.02.2011, 17:28
http://galeria.trojmiasto.pl/Stadion...ku-n45465.html

Mam nadzieję, że nasi piłkarze ładne ligowe otwarcie im zafundują

Swoją drogą, bardzo przyjemny stadion. Gdyby nie śmieszny dach i jego słupy nośne, byłby moim zdaniem świetny, jak na potrzeny Arki i Bałtyku.

I tak wyżej sklasyfikowałbym go niż Kielecki. Zaraz za Lubinem.
Odpowiedz cytując