Przemas napisał(a):

Nie powiedziałem, że to junior. 24 lata to jeszcze młody zawodnik. Czy nie?
Nie napisałem nigdzie, że to wielki młody talent. Chodziło mi o to, że jak na swój wiek i patrząc na innych ~24 letnich zawodników Gołębiewski jest dobry.
|
Taki Małecki czy Lewandowski to gracze od niego o rok młodsi i są daleko przed nim jeśli chodzi o rozwój. A po co nam napastnik słabszy niż Patryk Małecki?