|
Ja znów w nawiązaniu do tej nieszczęsnej umowy zlecenie. Czy jeśli zlecenie zostało wykonane do końca stycznia, a ja wystawiam rachunek (bo to podobno konieczne, jako że jestem zleceniobiorcą), i wystawię go z dzisiejszą datą, to muszę im dać kolejne 10 dni na wypłacenie, czy ja sobie mogę uregulować, że chcę kasę do np. 16 lutego (czyli de facto za 5 dni)?
|