Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8935
Stary 11.02.2011, 15:43
Wojciechowski go nie sprzeda a jak już to pewnie ze 400 tyś € albo lepiej zaśpiewa za niego.Takich graczy jak Gołebiewski to powinna Szkółka Wisły co roku do 1 drużyny dostarczac kilku.Pozatym On ma już 24 lata i wciąż w naszym kraju jest uznanwany jako talent.Zagranicą to o kimś że ma talent to sie mówi jak ma 16-18 lat a nie 24 !!!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.02.2011 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując