Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8934
Stary 11.02.2011, 15:23
chester napisał(a):Wyświetl post
Brać Gołębiewskiego z Groclinu!
Też tak uważam! Gołębiewski jako jeden z niewielu polskich zawodników młodego pokolenia nie jest ....ą, która macha rękami i wozi się jako wielka gwiazda. Chłop w każdym meczu biega, walczy i zapieprza, a do tego nie żali się w mediach, że nie gra tylko pracuje na treningach i spokojnie czeka na swoje szanse (których w Polonii nie dostaje). Jednym słowem ma poukładane w głowie. Do tego jest dobrym napastnikiem i będą z niego ludzie. Dlatego tak jak kolega chester uważam, że warto go do nas sprowadzić.
Odpowiedz cytując