Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20735
Stary 11.02.2011, 14:57
operator (tel komórkowa) oferuje mi 1gb transferu za free jak to wygląda w praktyce, opłaca się? czy lepiej wziąć no 250mb plus np sms'y?
tak na potrzeby tel..
Ostatnio edytowane przez krzysiek92 : 11.02.2011 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując