Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 11.02.2011, 13:43
liga złodziei . Trzeba wszystkich pozamykać a kluby zdegradować wszystkie. I nie ma tłumaczenia że to jednostka kupiła mecz, dlaczego karać cały klub.
Dla straszaka ! Wszystkich trzeba z siodła zrzucić, bo teraz się poddają dobrowolnie karze, ale za parę lat jak prokuratura wrocławska nie będzie miała takich spektakularnych akcji, to znowu zacznie się handlowanie i odpuszczanie meczów.

Sam Vuk Sotirović ze Śląska powiedział ze do tej pory dostał 3 propozycje finansowe za odpuszczneie meczu - otrzymał je..rok temu !!!

Więc nic się kur wa nie zmieniło...
Odpowiedz cytując