|
liga złodziei . Trzeba wszystkich pozamykać a kluby zdegradować wszystkie. I nie ma tłumaczenia że to jednostka kupiła mecz, dlaczego karać cały klub.
Dla straszaka ! Wszystkich trzeba z siodła zrzucić, bo teraz się poddają dobrowolnie karze, ale za parę lat jak prokuratura wrocławska nie będzie miała takich spektakularnych akcji, to znowu zacznie się handlowanie i odpuszczanie meczów.
Sam Vuk Sotirović ze Śląska powiedział ze do tej pory dostał 3 propozycje finansowe za odpuszczneie meczu - otrzymał je..rok temu !!!
Więc nic się kur wa nie zmieniło...
|