Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11681
Stary 11.02.2011, 12:05
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego nakazał dziekanom wytypować do udziału w pielgrzymce do Smoleńska przedstawiciela z każdego wydziału uczelni.

10 kwietnia wyjazd do Smoleńska organizuje działające przy kurii wrocławskie Radio Rodzina. Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Marek Bojarski rozesłał do dziekanów pismo w tej sprawie, w którym nakazuje wytypowanie do udziału w pielgrzymce jednego przedstawiciela danego wydziału.

Cytowani przez gazetę dziekani wydziałów nie mają zamiaru podporządkować się tej decyzji. Argumentują, że uczelnia jest instytucją neutralną światopoglądowo, a wyjazd ma charakter religijny.


W PRLu byly obowiazkowe Marsze 1 maja ,no ale zamieniliśmy czerwonych na czarnych ,wiec beda teraz obowiazkowe pielgrzymki..

U mojego szwagra w salonie Peugeota jego szef wytypował ostatnio 3 osoby ( po jednej z każdego działu) do wyjazdu na spotkanie grupy Peugeot w Warszawie. Skandal!!!! Jak można narzucać ludziom wyjazdy. A chcieli jechać na narty w Dolomity.Liberum Veto! Jakiś szef będzie im rozkazywał...