AS82 napisał(a):

Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego nakazał dziekanom wytypować do udziału w pielgrzymce do Smoleńska przedstawiciela z każdego wydziału uczelni.
10 kwietnia wyjazd do Smoleńska organizuje działające przy kurii wrocławskie Radio Rodzina. Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Marek Bojarski rozesłał do dziekanów pismo w tej sprawie, w którym nakazuje wytypowanie do udziału w pielgrzymce jednego przedstawiciela danego wydziału.
Cytowani przez gazetę dziekani wydziałów nie mają zamiaru podporządkować się tej decyzji. Argumentują, że uczelnia jest instytucją neutralną światopoglądowo, a wyjazd ma charakter religijny.
W PRLu byly obowiazkowe Marsze 1 maja ,no ale zamieniliśmy czerwonych na czarnych ,wiec beda teraz obowiazkowe pielgrzymki..
|
U mojego szwagra w salonie Peugeota jego szef wytypował ostatnio 3 osoby ( po jednej z każdego działu) do wyjazdu na spotkanie grupy Peugeot w Warszawie. Skandal!!!! Jak można narzucać ludziom wyjazdy. A chcieli jechać na narty w Dolomity.Liberum Veto! Jakiś szef będzie im rozkazywał...