Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11679
Stary 11.02.2011, 10:11
To nie jest zdanie Cenckiewicza ani nikogo innego. Na wszystko co pisał Cenckiewicz są archiwa w IPN. Tylko w III RP interesować sie tymi archiwami to oszołomstwo żeby nie powiedzieć bluźnierstwo. Bo w III RP prawda to niewygodny szczegół, którym przejmują się tylko zacofańcy z PiS. Zamiast myśleć po europejsku i nowocześnie.
Hej Nasz TS !!