|
To nie jest zdanie Cenckiewicza ani nikogo innego. Na wszystko co pisał Cenckiewicz są archiwa w IPN. Tylko w III RP interesować sie tymi archiwami to oszołomstwo żeby nie powiedzieć bluźnierstwo. Bo w III RP prawda to niewygodny szczegół, którym przejmują się tylko zacofańcy z PiS. Zamiast myśleć po europejsku i nowocześnie.
|