|
karnet kupie, ale jak dla mnie ceny to przegiecie paly. i to ostre.
podwyzka o ponad 100% - kogos ostro po.....olilo.
pewnie po otwarciu calego stadionu (jak dozyjemy) karnety stanieja o 20 zl i klub powie jacy to sa swietni i dobrzy dla nas, bo karnety potanialy.
w....ia mnie tez to, ze nie ma zadnej znizki dla tych co przedluzaja karnety.
|