|
Ale dyskusja się tu zrobiła , dlaczego nikt się nie pyta w jaką stronę powinna pójść Wisła czy drogą większości klubów holenderskich czyli szkółki i rozwinięty scouting , a potem sprzedaż za ciężką kasę oczywiście na warunkach polskiej ekstraklasy tzn. maksymalnie do 5,5 mln.euro . Czy drugą drogą tzn. taką jak za początku Cupiała czyli kupowanie wyróżniających się piłkarzy z polskiej ligi ( nierealne ) . Holenderski dyrektor ściągnął piłkarzy za pomocą swojej osoby ( Jaliens ) , w możliwościach finansowych klubu oraz takich , którzy mają przynajmniej epizody z reprezentacjach swoich krajów lub takich , którzy aktualnie w nich grają. Z oceną poczekam może do końca rundy , bo z zespołu z Skorży zostało już niewiele ogniw w pierwszym składzie , prędzej takich znajdzie się teraz na trybunach czy na ławce rezerwowych.
|