Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2320
Stary 11.02.2011, 00:48
A tymczasem u nas finalizowane są kolejne transakcje. Co prawda już nie na szczeblu najwyższej klasy rozgrywkowej ale na jej zapleczu. Kogo ciekawią transfery w naszej piłce, ten watek na pewno się przyda
Marcin Kaczmarek wiosną zagra przy alei Unii. Lider pierwszej ligi doszedł do porozumienia z szefami Lechii Gdańsk. Zawodnik w piątek stawi się w Łodzi i podpisze umowę z ŁKS. Nieoficjalnie mówi się, że łodzianie przeleją na konto Lechii 150 tys. złotych. 31-letni piłkarz w barwach naszych przyjaciół znad morza wystąpił jesienią w 7 spotkaniach, nie strzelając żadnej bramki. Zapewne szybko wróci do ekstraklasy
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując