A tymczasem u nas finalizowane są kolejne transakcje. Co prawda już nie na szczeblu najwyższej klasy rozgrywkowej ale na jej zapleczu. Kogo ciekawią transfery w naszej piłce, ten watek na pewno się przyda
Marcin Kaczmarek wiosną zagra przy alei Unii. Lider pierwszej ligi doszedł do porozumienia z szefami Lechii Gdańsk. Zawodnik w piątek stawi się w Łodzi i podpisze umowę z
ŁKS.
Nieoficjalnie mówi się, że łodzianie przeleją na konto Lechii 150 tys. złotych. 31-letni piłkarz w barwach naszych przyjaciół znad morza wystąpił jesienią w 7 spotkaniach, nie strzelając żadnej bramki. Zapewne szybko wróci do ekstraklasy
