martin_6 napisał(a):

To że w PO można już walić, nie znaczy że można już publicznie przyznawać, że PiS i Kaczyński to nie ucieleśnienie wszelkiego zła i przyczyna wszelkich nieszczęść, jakie cały świat spotkały w ciągu ostatnich lat
|
A i owszem - bodaj we wtorek ramówka wygladała tak: Fakty po Faktach Oleksy,Kropka nad I - Cimoszewicz, Polsat News po wydarzeniach (rozmowa Gugały) Nałęcz. Zeszły tydzień Fakty po faktach - Iwiński i Oleksy, Kropka nad I Kwaśniewski.Ostatnie Młodzież kontra... Oleksy.Coś to komuś mówi?