Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11675
Stary 11.02.2011, 00:05
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
To że w PO można już walić, nie znaczy że można już publicznie przyznawać, że PiS i Kaczyński to nie ucieleśnienie wszelkiego zła i przyczyna wszelkich nieszczęść, jakie cały świat spotkały w ciągu ostatnich lat
A i owszem - bodaj we wtorek ramówka wygladała tak: Fakty po Faktach Oleksy,Kropka nad I - Cimoszewicz, Polsat News po wydarzeniach (rozmowa Gugały) Nałęcz. Zeszły tydzień Fakty po faktach - Iwiński i Oleksy, Kropka nad I Kwaśniewski.Ostatnie Młodzież kontra... Oleksy.Coś to komuś mówi?