domin_czyzyny napisał(a):

ale ja nie mam pewności co by zrobił Kracik, może to samo - ale może nie to samo. Majchrowskiego byłem pewien, że nas oszuka i spuści po brzytwie... tyle w temacie.
Tu nie chodzi o bycie za kimś, ale przeciw temu pasiakowi, kłamcy i oszuście!!
Arapaho, ja też dołączam się do Twoich pozdrowień.
|
Chciałeś znać moje zdanie to powiem tak, na dziś czuję się okradziony z 8 mln euro.
Mówię na dziś bo jest kilka spraw które mi nie pasują, później opiszę swoje przemyślenia.
Sytuacja że Sowa chce budowy hali i mówi nie przeniosę tych środków, albo budujecie to albo przepadną, albo dam gdzie indziej ale na Czyżyny nie pójdzie, postawiłby miasto w sytuacji podbramkowej, tego nie robi... Mniejsza z tym. Na dziś jako TS jesteśmy w .... malinach delikatnie mówiąc.