Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17290
Stary 10.02.2011, 23:56
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ale ja nie mam pewności co by zrobił Kracik, może to samo - ale może nie to samo. Majchrowskiego byłem pewien, że nas oszuka i spuści po brzytwie... tyle w temacie.

Tu nie chodzi o bycie za kimś, ale przeciw temu pasiakowi, kłamcy i oszuście!!

Arapaho, ja też dołączam się do Twoich pozdrowień.
Chciałeś znać moje zdanie to powiem tak, na dziś czuję się okradziony z 8 mln euro.

Mówię na dziś bo jest kilka spraw które mi nie pasują, później opiszę swoje przemyślenia.

Sytuacja że Sowa chce budowy hali i mówi nie przeniosę tych środków, albo budujecie to albo przepadną, albo dam gdzie indziej ale na Czyżyny nie pójdzie, postawiłby miasto w sytuacji podbramkowej, tego nie robi... Mniejsza z tym. Na dziś jako TS jesteśmy w .... malinach delikatnie mówiąc.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując