Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1240
10.02.2011, 22:40
ja polecam OSK Skarabuesz
http://www.osk-skarabeusz.pl/
mega, mega instruktor, jazdy w mega atmosferze, można pogadać wlasciwie o wszystkim
POLECAM
Junior_Battle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Junior_Battle
Znajdź inne posty napisane przez Junior_Battle