Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3565
Stary 10.02.2011, 22:08
To uwierz. Jeśli nikt inny nie napisze o tym, że BC gdzieś był to oficjalna tego na pewno nie zrobi. Nie ma opcji.

A zdjęcia BC nie było chyba nigdy na oficjalce ... nawet nie pamiętam, zeby były gdy ten pojawił się w Tallinie i siedział w pierwszym rzędzie tak, że wszyscy go widzieli.

EDIT: no nie myliłam się. A siedział tak, że z sektora można go było obfotografowac. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ka_w_Tallinie/
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 10.02.2011 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując