To uwierz. Jeśli nikt inny nie napisze o tym, że BC gdzieś był to oficjalna tego na pewno nie zrobi. Nie ma opcji.
A zdjęcia BC nie było chyba nigdy na oficjalce ... nawet nie pamiętam, zeby były gdy ten pojawił się w Tallinie i siedział w pierwszym rzędzie tak, że wszyscy go widzieli.
EDIT: no nie myliłam się. A siedział tak, że z sektora można go było obfotografowac.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ka_w_Tallinie/