arytmetyk napisał(a):

Dominin, daj se już siana, nie widzisz że to wszystko od dawna było ukartowane i Majchrowski nawet jak by nie został prezydentem to i tak by to nas nie uratowało? Majchrowski podjął decyzję dawno temu, przed wyborami. I wcześniej zaczął działać. To cynik, kłamca i oszust ale nie wmawiaj mi, że gdyby wygrał Kracik to właśnie byśmy odbierali klucze do nowiutkiej 5-tysiecznej hali, bo nie wiadomo czy on zająłby się sprawą.
Teraz? Teraz jedyne co im możemy zrobić to Egipt. Przydałaby się jakaś manifestacja.
|
ale ja nie mam pewności co by zrobił Kracik, może to samo - ale może nie to samo. Majchrowskiego byłem pewien, że nas oszuka i spuści po brzytwie... tyle w temacie.
Tu nie chodzi o bycie za kimś, ale przeciw temu pasiakowi, kłamcy i oszuście!!
Arapaho, ja też dołączam się do Twoich pozdrowień.