Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17289
Stary 10.02.2011, 21:53
arytmetyk napisał(a):Wyświetl post
Dominin, daj se już siana, nie widzisz że to wszystko od dawna było ukartowane i Majchrowski nawet jak by nie został prezydentem to i tak by to nas nie uratowało? Majchrowski podjął decyzję dawno temu, przed wyborami. I wcześniej zaczął działać. To cynik, kłamca i oszust ale nie wmawiaj mi, że gdyby wygrał Kracik to właśnie byśmy odbierali klucze do nowiutkiej 5-tysiecznej hali, bo nie wiadomo czy on zająłby się sprawą.

Teraz? Teraz jedyne co im możemy zrobić to Egipt. Przydałaby się jakaś manifestacja.
ale ja nie mam pewności co by zrobił Kracik, może to samo - ale może nie to samo. Majchrowskiego byłem pewien, że nas oszuka i spuści po brzytwie... tyle w temacie.

Tu nie chodzi o bycie za kimś, ale przeciw temu pasiakowi, kłamcy i oszuście!!

Arapaho, ja też dołączam się do Twoich pozdrowień.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.02.2011 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując